Trojnožky na Nobelovom námestí pri Bille

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Stefan 13. februára 2016

Dobry den,

Je podla Vas normalne ze pri kazdej lampe na Nobelovom námestí je trojnožka? Vyzera to otrasne. Je to nacierno alebo s povolením mestkej casti? Zo stareho mesta zmizli a mame ich tu my. Viete zverejnit aky nájom platia tu? Dakujem

27. august 2017

Nacbo Ynmynona

Nelegálne reklamy sú stále na mieste a sú na nich zväčša dotrhané plagáty. Kedy budú konečne odstránené.
02. september 2017

Stefan

Prosim admina o prespolanie na MU Petrzalka.
03. september 2017

Michal Haman

Preposlané

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
03. september 2017

Stefan

Dakujem, pockame na vyjadrenie
31. január 2018

Stefan

Trojnožky z tejto lokality zmizli. Ale su premiestnene na inom mieste. takze tento uzavrime. Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania