Rozpadnutý obrubník

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 19. novembra 2012

Na Račianskej ulici (medzi Slovenskou sporiteľňou a drogériou DM) je už dlhodobo rozpadnutý obrubník. Vedeli by ste to opraviť? Ďakujem.

25. február 2013

Marek Tettinger

Pekný deň,
dovoľte, aby som vás na základe informácie z investičného oddelenia informoval, že nedostatok bude odstránený, keď to počasie dovolí.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
25. február 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

dovoľte, aby som vás na základe informácie z investičného oddelenia informoval, že nedostatok bude odstránený, keď to počasie dovolí.

S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
30. apríl 2013

Anonymný užívateľ

Chcem sa opýtať, aké musí byť počasie, aby mohla byť táto oprava zrealizovaná. Čakáte na 30 stupňové teploty? SHMÚ na dnes hlási, že by sa teploty už mohli na 30 stupňov vyšplhať, tak už by ste mohli s riešením aj začať. Ďakujem.
06. júl 2013

Anonymný užívateľ

Počasie ešte nedovolilo opraviť rozpadnutý obrubník, pretože najskôr bola zima, potom bola jar, potom bol vietor, potom zase teplo, následne búrka. Neskôr padala rosa a čochvíľa budú padať aj listy. Hrozné máme počasie, že stále nie je možné opraviť jeden obrubník. Podnet je neriešený, poprosím opätovne upozornite Nové Mesto, nech zatelefonuje do SHMÚ, kedy bude vhodné počasie na opravu. Ďakujem.
06. august 2013

Marek Tettinger

Pekný deň,
investičné oddelenie vec rieši s vlastníkom pozemku, ktorý prisľúbil problém odstrániť.
06. august 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

investičné oddelenie vec rieši s vlastníkom pozemku, ktorý prisľúbil problém odstrániť.

S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
22. apríl 2014

Anonymný užívateľ

Podnet neriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania