Off road chodník.

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter 02. mája 2016

Poprosim opravit chodnik na sintavskej. Dakujem

Chodniky v okoli tejto cesty su na to velmi zle vseobecne.

09. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Ako nás informoval správca komunikácie, pripravujeme opravy chodníkov v tejto lokalite v predpokladanom termíne 2. polrok2016-2017

Oddelenie komunikácie a marketingu
15. september 2016

Peter

ďakujem za napravu. bolo fajn to riesit aj komplexne nie len najazdy. je to maly krocik. vyriesene.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania