Vyvalený pozostatok lampy na Švabinského 6

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení

Neodborne asanovaná lampa je vyvalená na chodníku, hrozí úraz elektrickým prúdom. Žiadam o kompletné odstránenie pozostatku lampy a postavenie novej mimo chodníka, nakoľko predmetný úsek je bez osvetlenia v noci veľmi tmavý.

27. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie, budeme sa to snažiť odstrániť čo najskôr.

Siemens s.r.o.
28. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Zbytok stožiara je už odstránený.

Siemens s.r.o.
28. júl 2016

Martin

Zbytok stožiara stále na svojom pôvodom mieste, akurát vo zvislej a veľmi labilnej polohe, vôbec nič ste neodstránili, havarijný stav naďalej pretrváva, žiadam o urgentný zásah a kompletnú asanáciu zbytku pouličného osvetlenia.
21. august 2016

Andrej Kočner

Ze odstranenie havarijneho stavu, smiesne. Odstrante ten pahýl uplne a ak budete osadzat novu lampu, tak ju skuste umiestnit na kraj chodnika a nie na stred,kde do dnes zavadzia chodcom. Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania