Opustené vozidlo na Púpavovej 21

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Zaslal: Nedam Nikdy, 30. augusta 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Zanedbané auto bez platnej TK a EK (vypršali v júni).

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

05. september 2016 Odpoveď

Dobry den.
Dame si vylustrovat majitela vozidla prostrednictvom KRPZ a nasledne ho oslovime s vyzvou na odstranenie vozidla.
Dakujeme za upozornenie.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Aktualizácie podnetu

10. január 2017 Nedam Nikdy

Vozidlo odstránené.

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.