Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Parkovanie Longobardská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Neriešený

Zaslal: Michal, 11. septembra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Chcel by som poziadat o riesenie parkovania na Longobardskej ulici v Rusovciach. Pocas teplych dni kupaci parkuju neohladuplne na cudzich pozemkoch a na oboch stranach vozovky.

19. október 2016

Andrej Bas

Evidentne, ako VSADE V RUSOVCIACH (od Irkutskej, cez kostol a postu az po Melrose) , to ma MU na haku. Ved leto preslo, problem sa vyriesil sam. Ano, ale len niekde a aj to len do jari.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.