Strata verejnej zelene na Roľníckej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Anna, 29. novembra 2016

Chcem upozornit na stratu verejnej zelene pri nekontrolovanom budovani novych parkovacich miest na Rolnickej ulici.Navyse sa znefukcnuju odvodove rigoly popri ceste.Foto je z oblasti autobus. zastavky Hospodarska, ale jasne pravidla by mali fungovat pre cele Vajnory.

29. november 2016

Odpoveď samosprávy


Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.




Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory
25. apríl 2017

Štefan

Je to na celej ulici a pokračuje aj na Pri starom letisku až po kruhový objazd. Vybetónované plochy, zámková dlažba, vysypaný štrk ako je na fotke.
Aj nám by sa zišlo spevniť takto zeleň pred domom - keď sme tam zasadili kvety tak ich všetky ľudia poničili, keď je tam len tráva tak ju ničí jazdou autom susedov synátor aby sa nemusel otáčať alebo vycúvavať na cestu (plus jazda po chodníku) a môžem pokračovať s otáčajúcimi autami čo zistili, že prešli číslo domu, ktoré hľadali.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.