Údržba smetných košov na zastávke Trnavské mýto

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený

Ziadam udrziavat a obnovovat smetne kose na zastavke elektriciek Trnavske myto. Par tyzdnov po osadeni su uplne nove ale extremne nekvalitne kose znicene a nefunkcne. Ziadam okamzite reklamovat a vymenit. Stare kose boli sice male a skarede ale vydrzali desiatky rokov - tieto 'nove' su v hroznom stave hned a su rovnako skarede ak nie horsie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania