Odstránenie citylightu

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Po spriechodnení chodniku popri novostavbe UNIQ Staromestská ma zmysel tento citylight úplne odstrániť. Zavadzia bezpečnému a komfortnému pohybu chodcov.

01. máj 2017

dispecing@bratislava.sk

Citylight bol z chodníka odstránený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania