Ohnutá značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Ohnuta dopravna znacka uz 3 tyzden

11. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Predmetná dopravná značka je v súčasnosti opravená.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania