Nefunkčné mestské osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Gabriela Hellsing 19. mája 2017

Nefunkčné verejné osvetlenie na ulici Železničná 1/A. 4 lampy sú nefunkčné už cca 5 dní. Volali sme na Siemens Slovensko, ale zatiaľ je to bez zmeny. Ulica je po západe slnka v úplnej tme. Ulica je prechodom na vlakovú zástavku.
Ďakujem
Gabriela Filická

20. jún 2017

Andy Sebastian Morávek

Pri pohľade na množstvo "neriešených" podnetov, spadajúcich pod kompetenciu gigantu Siemens mi nedá nezapátrať: vie niekto poradiť, čo by sa dalo robiť, na koho by bolo treba obrátiť sa? Je pomerne fascinujúce - v negatívnom zmysle, prirodzene - koľko lámp táto spoločnosť zlikvidovala na podklade ich nefunkčnosti, no už nerieši náhradu za ne. Nedostala by to snáď zaplatené?! Nerozumiem tomu. Ak by išlo o nejakú nadmernú aktivitu, pochopil by som neochotu (niežeby som sa s ňou snáď stotožňoval, len som pragmatik). Ide ale predsa o biznis, o zisk... Či sa mýlim?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania