Prepadnutá cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Zaslal: Dávid , 08. júla 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Prepadnutá cesta

26. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujem za upozornenie, zaradíme do najbližšej objednávky opravy výtlkov.

Radoslav Števčík, starosta Starého Mesta
14. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, prepadnutá vozovka bola opravená.

Radoslav Števčík, starosta Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.