Upchaté kanalizačné vpusty na Zrínskeho ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Vladimír 08. februára 2018

2 upchaté kanalizačné vpusty na náprotivných stranách vozovky na konci Zrínskeho ulice pri križovatke Zrínskeho-Šulekova medzi nehnuteľnosťami na Šulekovej 3 a 5. Žiadam vyčistiť a obnoviť ich funkciu. Ďakujem!

08. február 2018

Odpoveď samosprávy

Vyčistenie vpustov bolo objednané u dodávateľa.

Edmund Bombara
referát správy komunikácií
Oddelenie dopravy
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
21. jún 2018

Vladimír

Vpust naľavo (1. foto) v smere jazdy bol už dávnejšie vyčistený, na pravej strane ešte nie (možno aj preto, že často nad ním parkujú autá).
09. august 2019

Vladimír

Vpust na pravej strane v smere jazdy stále nebol vyčistený.
13. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet preposielame oddeleniu dopravy. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oddelenie dopravy upozornilo dodávateľa služby (vyčistenie vpustov) na to, že nebola vykonaná v celom rozsahu a požiadalo o nápravu.
O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania