Hrozné zvuky z klĺov nových euroelektričiek

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Takmer vsetky nove euroelektricky takmer stale vydavaju hrozne zvuky z priestoru klbov. Priklad: 7407 smer zlate piesky linka 4 9:34 na odborarskom namesti. Tieto pseudonove vozidla vydavaju neprijemne a hlasne skripave zvuky hlavne v zakrutach ale aj ked na plochu klbu niekto len stupi. Ziadam okamzite reklamovat a zabezpecit opravu ci vymenu vsetkych polazenych vozidiel! Ziadam pravidelne kazdy jeden den kontrolovat zavady.

23. júl 2017

jajboli

Áno, vŕzgajú aj ja som si to všimla. Vedenie DPB miesto údržby električiek radšej venuje pozornosť tvorbe nových cestovných poriadkov, ktoré sú ešte neprehľadnejšie a najmä sa z nich nedozviete presný príchod na zástavku. Takže už žiadne sťažnosti na neskorý príchod, cestujúci!
https://imhd.sk/ba/doc/sk/16528/Dopravny-podnik-zaviedol-novy-format-cestovnych-poriadkov
24. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet! Nepríjemné zvuky sú následkom jazdy električky pri prejazde oblúkom, resp. na nerovnostiach trate, z priestoru toční a aj vrchného spojenia, medzi posledným a predposledným článkom. Oba uzly na vozidlách 29T a 30T momentálne podliehajú reklamačnému konaniu a rekonštrukcii. Budeme sa snažiť spolu so zhotoviteľom vozidiel tento problém vyriešiť v najbližšej dobe.
Zatiaľ poprosíme cestujúcu verejnosť o zhovievavosť a trpezlivosť


odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
26. júl 2017

Anonymný užívateľ

Problém možno nie je v nových električkách, ale v tých rozbitých koľajniciach ...
22. máj 2018

Ignác gwsssc

Straslive zvuky vydavaju uz takmer vsetky klby vo vsetkych tzv. novych elektrickach a to aj na uplne rovnej trase. Ziadam okamzite reklamovat a okamzite tie vraky vymenit.
22. máj 2018

Ignác gwsssc

Inak mile OPS, kolko rokov bude tento zjavne absolutne ignorovany podnet 'Zaslany'?
11. november 2018

Ignác gwsssc

Mile OPS, ZNOVA, kolko rokov bude tento podnet Zaslany?
25. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, do určitej miery sú zvuky pri prechodoch oblúkmi prirodzené, avšak samozrejme sa pri údržbe zameriavame aj na nepatričné zvukové prejavy našich vozidiel. Konkrétne vo vozidle 7407 boli odstránené. Ďakujeme za podnet.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.