Náletová zeleň

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Náletová sliva prerastá tuje. Ak začne rodiť, bude znečisťovať chodník.

14. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tento podnet posielame kolegom na magistrát, je to drevina rastúca na ich pozemku a teda aj v ich vlastníctve, MČ Rača do toho nemôže zasahovať.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
06. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. február 2019

Martin U

Náletový strom bol z tují vypílený. Podnet vyriešený.
13. február 2019

Rasto

No vyriešený nebol. Koreň tam stále je. Iba na jeseň v rámci brigády občania strom orezali.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania