Zlý stav chodníku Kafendova 26 - 30

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Zlý stav chodníku Kafendova 26 - 30

10. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opravu tohto chodníku zaradíme do plánu opráv na rok 2018.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
12. január 2018

cestár

Pýtam sa, prečo to už nie je rovno zaradené pre rok 2018? Čo ste robili doteraz? To musí prísť občan Rasťo, aby Vás prebral k činnosti. Toto je Vaša po vi no sť!!!! Ano, bude to, určite to bude, Váš pán starosta je súčasťou magistrátneho zlepenca a z kolegilajity, pán "nezávislý" mu uvolní nejaké euráče. O tomto stave je bezpredmetné diskutovať. Neplnia si základné povinnosti. Skúste to Vy v práci! A oni sú zahojení. Takýto chaos (osobne si myslím -bordel) tu ešte nebol, česť Vašej tvorivej práci celomestský zlepenec. Ale verte, už Vám neveríme, ani to, čo dýchate.
11. február 2019

Martin U

Diery na tomto chodníku boli opravené v roku 2018. Myslím, že je týmto podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania