Nefunkčné osvetlenie na Jasovskej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Simona Benková 09. augusta 2017

Dobrý deň prosím vás na Jasovskej ulici 12 je tu nefunkčné osvetlenie ktoré má osvetlovat cestu kde vstupujú autá na hlavnú cestu Jantarova cesta ale aj cestu z hlavnej . Foto je žiaľ fotené v noci, ide o lampu kde je aj značka daj prednosť v jazde. Ide aj o bezpečnosť ľudí ktorý chodia popri ceste.Dakujem

09. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený problém sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.



Siemens s.r.o.
10. august 2017

Simona Benková

Dobrý deň , ďakujem za vyriešený podnet a za funkčne svetlo ale aj ďalej sú nefunkčné osvetlenia na ceste Jantárova cesta, smerom k obchodu LIDL tam tuším nesvietia aj 3 lampy, veľká premávka autobusov 98,99 atď. Ďakujem.
07. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zadefinujte prosím presnejšie, o ktoré svietidlá sa jedná, alebo to nahláste priamo na https://www.slm.lighting/hsvo/p.index.jsp
Ďakujeme

Siemens s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania