Diera na Mandľovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Jarovce

Vyriešený

Zaslal: somár rámos, 09. augusta 2017

Na Mandlovej ulici ,celé roky straší táto diera okolo kanála. Pár metrov ďalej ,je okolie pár menších dier na ceste označené farbou ,zrejme ich čaká oprava.Tejto sa alebo zlakli, alebo im došla farba, alebo to patrí pod správu susedného štátu. Alebo ,nedajbože to opravia.Či? Až v ďalšom storočí?

11. august 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet, aj keď neviem, komu sa mám poďakovať, zrejme nedopatrením ste sa zabudli podpísať. Rád komunikujem s vtipnými ľuďmi. K problému - kanál nepatrí pod správu susedného štátu, ani pod správu mestskej časti a ani farba nám nedošla, za opravy cesty okolo kanalizačných poklopov zodpovedá Bratislavská vodárenská spoločnosť (BVS). Na tento konkrétny problém som ich upozornil v minulosti, doteraz bez odozvy. Podnet som zopakoval dnes telefonicky, zodpovedným pracovníkom BVS bola vykonaná obhliadka a poklop opravia. Ostatné výtlky budú opravené v priebehu budúceho týždňa.

Ing. Pavel Škodler, starosta MČ Bratislava-Jarovce
04. október 2018

Jano

Toto je uz nejaky cas vyriesene, alebo nie?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.