Taxíky stojace v križovatke pri AS

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Malačan24 23. októbra 2017

Pravidelne stojace taxíky v križovatke pri Autobusovej stanici. Buď stoja na pravej alebo ľavej strane (hoci na ľavej strane to majú zakázané), (no väčšinou aj aj). Bránia tak prejazdu autobusov, no aj osobných áut.

23. október 2017

j409988@mvrht.net

poslite ich, lebo sa tam o chvilu nastahuju ako poulicne holuby
24. október 2017

jajboli

A policajti (aj mestskí) slepí, hluchí. taxikári sú na Slovensku chránená sorta, alebo len chránený druh čo plní kapsy policajtom?
07. december 2017

Patrik

Dobrý deň, chcel by som vedieť, prečo MsP nekoná a nerieši tento problém?? Prečo taxíky stále stoja tam kde nemajú a bránia plynulosti cestnej premávky ako aj vjazdu a výjazdu autobusov?!
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za váš podnet a záujem o naše mesto. Parkovanie na chodníkoch, vo verejnom priestranstve, či dokonca na zeleni je veľkým problémom nášho mesta. V prípade ak, vidíte zle zaparkované auto, prosíme Vás kontaktujte mestskú, prípadne štátnu políciu. Riešiť takýto priestupok spätne, prípadne z fotografií nie je možné a je tak nutné riešiť ho na mieste.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania