Parkovanie na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Pavlína, 05. novembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

blokovanie chodnika

10. november 2017

Peter

158 treba hned volat tu sa to nevyriesi...
10. november 2017

Peter

159 samozrejme :)
10. november 2017

Pavlína

No bolo to v časovom presse.nebolo kedy čakať na policiu :-)
Nabuduce to urobím inak ;-)
12. november 2017

Andrej

Staci zavolat a oznamit priestupok a nemusite uz cakat na prijazd hliadky...
12. november 2017

Pavlína

Nabuduce už budem vedieť.
Ďakujem :-)
12. november 2017

Pavlína

Nabuduce už budem vedieť.
Ďakujem :-)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.