Nesvietiaca lampa nad prechodom pre chodcov.

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Novomestan 06. novembra 2017

To osvetlenie som nahlásil na Siemense pred mesiacom a odvtedy ešte niekoľko krát ale akosi to nespravili. Ide o lampu N214/021 nad prechodom pri ulici Pri starej prachárni.

06. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený problém sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.



Siemens s.r.o.
07. november 2017

cestár

Vážený Novomešťan, Siemens je len organizácia, ktorá realizuje práce na základe požiadavky hlavného mesta, Musíte sa obrátiť s Vašou požiadavkou na hlavné mesto, najlepšie na pána primátora Nesrovnala, ktorý s jeho odborníkmi nie sú schopní ani po 20 rokoch platnosti zmluvy, ktorá je už skoro rok po vypšaní lehoty platnosti zabezpečiť dodávateľa na údržbu verejného osvetlenia.
10. november 2017

Novomestan

Dobrý deň,

lampa už svieti. Prejdem sa tam dnes večer a spravím aj fotografiu ako dôkaz.

Ďakujem veľmi pekne.
14. november 2017

Novomestan

Už svieti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania