Dlhodobo odstavené Audi bez platnej TK/EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: dobrý_sused, 05. decembra 2017

Poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstaveného Audi A6 bez platnej TK/EK od augusta 2015.

05. december 2017

Edita Višvaderova

V novinach bolo ze ked mate otvorene okno tak dostanete pokutu zaujimalo by ma ako to je u odstavenych aut
06. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory
07. december 2017

Anonymný užívateľ

Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie!
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
11. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odstavené auto na parkovisku na Roľníckej ulici bolo odstránené.

Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.