Neopravená rozkopávka na ul. Nad lúčkami

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení

Zaslal: IVAN, 20. decembra 2017

Neopravená rozkopávka - chyba časť asfaltu, teraz je tam diera. Odhrnač si tam môže poškodiť radlicu. Rozkopávka je od kanálu k domu; asi išlo o opravu alebo novu prípojku ku kanalizácii.

21. december 2017

cestár

Ivan, otázka znie, ak sa tam niečo stane, aj prípadne tá poškodená radlica, čo si neželám, pýtam sa, kto bude zodpovedný za vzniknutú škodu, MČ, ktorá takýto nepodarok prebrala a nereklamovala alebo fyzická alebo právnicka osoba, ktorá túto rozkopávku zabezpečovala. teším sa na odpoveď samosprávy.
26. december 2017

Erik

Pravdepodobne sa robila nejaká prípojka k rodinnému domu a takáto diera ostala presne v strede vozovky. Parkujú tam autá, a tak sa jame nedá vôbec vyhnúť. Tu musela kolaudácia prebehnúť veľmi zaujímavým spôsobom, keď toto ostalo na ceste...
05. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Mestská časť vyzve firmu, ktorá rozkopávku vykonala, aby poškodený úsek opravila, keďže na danú rozkopávku ešte neuplynula záručná doba.

Mgr. Magdaléna Svoreňová
Miestny úrad mestskej časti
Bratislava - Karlova Ves
www.karlovaves.sk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.