Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Dobudovanie chodníka do križovatky Čierny chodník/Buzalkova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Martin Bak, 30. decembra 2017

Dobrý deň
Navrhoval by som dobudovanie chodníka na vyznačených miestach v križovatke Čierny chodník/Buzalkova.
Pôvodne sa s tým zrejme rátalo (položený obruvník na foto na vzdialenej strane), len sa to akosi nedorobilo.
Teraz je možné ísť vo vyznačenom smere len vyjdením na cestu, čo nie je bezpečné, o to viac v križovatke.
S pozdravom

03. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešime veľké množstvo podnetov (nielen prostredníctvom tohto odkazu), prosíme o pochopenie a trpezlivosť. Ďakujeme.

S pozdravom




Mária Horváthová
sekretariát starostu
12. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Martin Bak,
ďakujeme za podnet č. 47341 z Odkazu pre starostu , ktorý bude, tak ako je to u nás už roky zvykom, zaradený na prerokovanie stavebnej komisie 31.1.2018. O jej výsledkoch vás budeme informovať . Prejem pekný deň.



Ing. Jana Julény Tomanová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.