Sídlisková megakaluž - roky neriešené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Zaslal: Dušan Veselý, 01. januára 2018

https://youtu.be/pryf2NfGvPM

Keďže to miestna čast Bratislavy - Rača odignorovala (https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/46868/kaluz-na-sidlisku-plna-mazlaveho-listia-casto-nepriechodne ), alebo to zle pochopili kompetentní a dobre platení ludia na samospráve, tak to sem dávam nanovo a inak. Vždy, ak naprší, alebo sa topí sneh, tak sa na tomto mieste brodíme v kaluži nevídaného rozmeru. Žiadam o riešenie.

02. január 2018

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Dobrý deň,

mestská časť Rača to nad svoju kompetenciu vyčistila, ale s vodou nič neurobíme, kedže nie sme vlastník pozemku. Vlastníkom pozemku a správcom chodníka je magistrát hl. mesta, preto podnet smerujeme tam.

S pozdravom
02. január 2018

Miro

To nemyslite vážne takúto odpoved. Načo máme potom MU Rača A ľudí ktorí sú tam zamestnaní? Tadiaľ sa nedá prejsť a ľudí nezaujma komu pozemok patrí.
08. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Rača to nad svoju kompetenciu vyčistila, ale s vodou nič neurobíme, kedže nie sme vlastník pozemku. Vlastníkom pozemku a správcom chodníka je magistrát hl. mesta, preto podnet smerujeme tam.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
08. január 2018

Dušan Veselý

Trapná odpoved.
23. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Opravu chodníku sme zaradili do plánu opráv na rok 2018.

S pozdravom,

Mgr. Eva Miklánková, Hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.