Nelegálne stojisko na odpad

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Jozef Pollák 30. júna 2013

Na Olšovej ulici sa nachádza nelegálne stojisko na odpad - je na pozemku, ktorý nepatrí obci (je možné, že aj cesta je čierna stavba) - na tom stojisku sa permanentne hromadí odpad - viď. foto.

10. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Na základe našej požiadavky spoločnosť OLO, a.s. dňa 9.7.2013 kontajnery na zber skla zo súkromného pozemku premiestnila k dvom stanovištiam na separovaný zber nachádzajúcim sa na Olšovej ulici. Odpad nachádzajúci sa vedľa spomínaných kontajnerov odstránili pracovníci úseku čistoty miestneho úradu.

S pozdravom

Ing. Jana Pešková
prednostka miestneho úradu
Mestskej časti Bratislava - Rača
10. júl 2013

Jozef Pollák

To celé stojisko je však nelegálne - toto sa bude kedy rešiť - nešlo iba o presunutie z jednej strany na druhú!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.