Potočná-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Lenka Cíchová 08. júla 2020

Roh Potočnej a Popolnej, už veľmi dlho nepokosené. Tráva, malinčie apod. už ležia na chodníku, úplne na rohu už ani chodník nie je. Treba pokosiť a priebežne udržiavať.

09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Chodník je v správe bratislavského Magistrátu a zeleň sa nachádza na pozemku štátu.

Napriek tomu z našej strany mimoriadne zabezpečíme pokosenie zelene, aby bol chodník priechodný a informačná tabula so skrinkami prístupné.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Priestor okolo skriniek sme pokosili vrátane okolitého chodníka.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.