Popolná-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Lucia 16. júna 2020

Chcem touto cestou upozornit na nepokosene travnate plochy arealu BVS, ktory je v blizkosti obytnej zony - ide o Popolnu ulicu. Som alergicka a toto vazne znizuje moj komfort.

16. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
19. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Bratislavská vodárenská spol.
24. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

areál ČS Popolná má byť pokosený podľa harmonogramu v najbližších dňoch.

Prajeme Vám príjemný deň a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

V prípade akýchkoľvek otázok môžete využiť aj služby nášho Call centra (0850 123 122) v pracovných dňoch od 7:00 do 16:00 hodiny.

S pozdravom

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.
Prešovská 48, 826 46 Bratislava
tel.:0850 123 122
fax: +421 2 48 253 510
e-mail: sluzby@bvsas.sk
http://www.bvsas.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania