Námestie hraničiarov - poškodené stĺp verejného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

16. jún 2020

Igor Homola

číslo lampy
17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu správy nehnuteľností.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za informáciu, podnet bol posunutý na vyriešenie zmluvnému partnerovi pre výkon údržby verejného osvetlenia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zničené svietidlo bolo odstránené. Po oreze zelene bude osadené nové.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania