Úzky chodník

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Žiadam Vás o rozšírenie chodníku na úkor cesty. Nedá sa tu prejisť pešo, nie to s kočíkom. Ďakujem

26. december 2014

lejdy

Súhlasím. Naozaj nerozumiem prečo tam musí byť hrubý múr a stĺp, nech to prerobia na úkor vedľajšej zelene, ale chodník musí mať šírku aspoň meter.
30. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Musíme Vás informovať, že celkové parametre cesty, ktoré sú predpísané vyhláškou neumožňujú rozšírenie chodníka.

Oddelenie komunikácie a marketinguj
30. marec 2015

Netro

Parametre chodníka sú tiež predpísané vyhláškou, nerozumiem prečo parametre cesty sú pre Vás nadradené parametrom chodníka. Cestu je možné zúžiť - viď STN 73 6110 a TP 15/2005.
26. december 2020

Martin Uváček

Dodnes neriešený podnet. Potrebné dať na známosť magistrátu.
28. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. jún 2021

Martin Uváček

Podnet roky neriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania