Opustené vozidlo na Segnerovej 2

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Zaslal: Pat, 02. januára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dlhodobo nepojazdné vozidlo bez TK a EK, s defektom. Žiadam kompetentných o odstránenie.

02. január 2018

Anonymný užívateľ

Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
04. január 2018

Pat

p. anonym, zial touto cestou to nejde. Vid odpoved uradu:

"Dobrý deň,

V takom prípade, prosím, kontaktujte príslušnú mestskú časť, ktorá môže v tomto prípade konať.
S pozdravom,

Mgr. Nikoleta Mesárošová
Okresný úrad Bratislava"
08. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Majitela vozidla vylustrujeme prostrednictvom KRPZ a nasledne ho vyzveme na odstranenie vozidla v lehote do 60 dni.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
08. marec 2018

Pat

Auto sa stale nachadza na predmetnom mieste. Podnet je bez zmeny.
13. marec 2018

Pat

Vozidlo sa uz nenachadza na predmetnom mieste. Podnet je vyrieseny. Dakujem.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.