Odstavené auto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

na Švabinského parkovisko je dlhodobo odstavené vozidlo ktoré dlho stojí.

05. január 2018

Jaroslav

A čo má byť?
06. január 2018

shaggy

Jaroslav - asi mu vadí, že jemu dlho nestojí (samozrejme, hovorím o aute) :)
07. január 2018

Stefan

Obycajny obcan este prihod foto STK a emisnej ci je platna. Nedovidim na značku :)
12. január 2018

Hhghh

13. január 2018

D.Daniela

Rakuska SPZtka???
23. február 2018

Adam

Auto je dlhodobo bez pohnutia na jednom mieste.
28. február 2019

Martin U

Oprávnený podnet. Vozidlo Mercedes má prepadnutú TK od 6/2018. MČ by mala zaslať jasné stanovisko ako túto vec rieši.
28. február 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný samospráve s prosbou o vyjadrenie.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
20. marec 2019

Jozef

Roky odstavené.
Bez platných kontrol.
26. marec 2019

Martin U

Dodávka povodne s rakúskymi kurčatami stále stojí na parkovisku.
17. apríl 2019

Martin U

Poprosím preposlať na MČ za účelom zaujatia stanoviska.
17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.
Kto? MÚ Petržalka - Oddelenie životného prostredia

MÚ BA - Petržalka
23. máj 2019

Martin U

Kuracia dodávka je stále na mieste.
04. september 2019

El Padre

vcera bolo odstranene...
05. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné vozidlo bolo odstránené po opätovnej výzve Mestskej časti Bratislava-Petržalka v udelenej lehote.
07. september 2019

Martin U

Vďaka MČ.
07. september 2019

Martin U

Miesto je už prázdne.
07. september 2019

Nivy

A auto stojí inde, aj viem kde :)
08. september 2019

Daniel Hnorijan

@Nivy

čože ?? 🤬🤬🤬

Čiže mestská časť to nakoniec neodtiahla ? Ale majiteľ ?

Wtf 😂😂
08. september 2019

Martin U

No nikde v okolí tohto parkoviska to asi nebude.
08. september 2019

Nivy

Ak je to to iste auto, tak teraz Pristavna
08. september 2019

Daniel Hnorijan

@Nivy

Vieš poslať foto s Prístavnej ?

Spravím všetko preto aby to auto neuzrelo svetlo sveta 👺👺👺👺
08. september 2019

Nivy

V BA budem tak o týždeň najskôr. A prečo ma to auto zmiznúť? Radšej nech dorobí STK a môže pečené kuratá predávať. V BA nájsť večer alebo v noci niečo na jedenie je problém.
08. september 2019

Daniel Hnorijan

Toto off Topic ale , bistro.sk v noci veľký výber, nonstop v ovsišti, nonstop McDonald's, kfc v Petržalke, nonstop bufet na šatku.......

PS: to auto dlho zavádzalo na parkovisku, pochybujem že dostane zelenú na STK 😂😂😂
09. september 2019

Daniel Hnorijan

Dobrý deň pán Hnorijan. Vozidlo už odstránil v udelenej lehote jeho držiteľ po výzve mestskej časti Bratislava – Petržalka.

S pozdravom





Ing. Ladislav Milincký

Oddelenie životného prostredia

Miestny úrad Bratislava-Petržalka

Kutlíková 17, 852 12 Bratislava

www.petrzalka.sk

facebook: www.facebook.com/viembytpetrzalcan

mobil: 0903267723

tel.: 02/ 68288796

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania