Smeti na Hečkovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 29. januára 2018

Na úrovni teplárne na Hečkovej ulici leží už niekoľko týždňov vysypaný komunálny odpad aj vrecom na plote, smeti sa váľajú po popri celom plote od zastávky električky + hnijúce lístie ich sčasti zakrýva. potrebné upratať

30. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Priestor vyčistili pracovníci úseku čistoty MÚ Bratislava - Rača.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania