Autá rozjazďujú trávnik

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Bbiker 30. januára 2018

Autá parkujú na zeleni a rozjazďujú trávnik pred budovou Twin City na Karadžičovej ulici.

30. január 2018

Jardo Mladší

vizitka policie
30. január 2018

D.Daniela

nechutne, okrem papuc aj povinne dosadit travnik a dat do povodneho stavu
30. január 2018

Anonymný užívateľ

Vizitka polície, ale ja primitívnosti vodičov. Súhlasím s D.Daniela, mali by to za vlastné peniaze a vlastnoručne uviesť do pôvodného stavu.
31. január 2018

Martin

Nechápem najmä toho prvého ... jeden z mála pekných trávnikov v BA a on si tam j€bn€ auto...nechápem... chytiť tam jeden deň vodičov a dať im preplatiť nový trávnik naozaj. To isté s grafitmi...chytím ťa náhodne raz čistíš celú ulicu...
31. január 2018

Stefan

Topto je fakt drzsost,. Znicili umele zavlazovanie. A spravca budovy robi co? nechutne, co sme my ludia ......
31. január 2018

Michal K.

volat mestsku policiu
31. január 2018

AdPo

Sa čudujte, že nás majú v mnohých častiach sveta za dobytok. My Slováci totiž sme dobytok! Kamkoľvek sa vo väčšej miere pohneme, tak je zrazu bordel a všetko sa rúca...
01. február 2018

Eo

akoze ta budova tam ma urcite svojho sbs pracovnika a predpokladam ze je to sukromny pozemok a MP na to nema potom kompetenciu (pokial nebola cesta zverena "mestu") ale nechapem tiez preco to neriesi vlastnik/spravca
01. február 2018

AdPo

Vlastníkovi pozemku je to jedno, pretože on si svoju prácu urobil a ďalších x rokov tam nedá na tento účel ani korunu. A čo sa týka sbs, tak si naozaj myslíte, e on to bude riešiť? Ak by ste boli na jeho mieste, tak sa tiež vykašlete na tie autá. V dnešnom svete neviete, kto na vás v slabej chvíľke vytiahne zbraň iba za to, že ho slušne upozorníte na to že nie je kompletný...
01. február 2018

cestár

Vážení, Eo a AdPo v posledných príspevkoch majú pravdu. Novo vybudovaná komunikácia asi nie je zaradená do siete miestných komunikácií a ide pravdepodobne o účelovú verejnú komunikáciu, ktorej súčasťou je aj prilahlá zeleň, ktorá je vo vlastníctve a následne v správe a údrže investora. Chápem investora v tom, pretože svoju úlohu si splnil a prečo by mal vynakladať ďalšie financie,za drzosť a aroganciu iných. On si teraz kasíruje peniažky s prenajmov jednotlivých objektov. A čo sa týka mestskáčov. Ako vidieť, ani výmena riaditeľa nič nerieši. Stále vyhovorky, alibizmus a výsledok minimálny. Myslím si, že či je tu alebo nie, efekt minimálny, zrelý na zrušenie. Všetky naše dohady by mal vyriešiť svojim stanoviskom príslušný stavebný úrad, ktorý uvedené objekty kolaudoval a kto v nasledujúcom období po kolaudácii je správcom uvedených objektov. A čo sa týka arogancie samotných vodičov, to je len určitá reakcia na stav v spoločnosti, keď sa tu rozkráda na najvyšších poschodiach, nikto nie je potrestaný, tak čo tam po nejakom trávničku.
01. február 2018

Michal T

Vlastnikom pozemku je Magistrat.
01. február 2018

AdPo

No pekne...Ivo, zasa si niečo do.e.al....
01. február 2018

Anonymný užívateľ

... a to sme sa už mali približovať Viedni ... Celé mesto je spustnuté, ušmudlané, neudržiavané. Sem-tam výnimočne upravený priestor. Podľa fotky - len dočasne. Po čase sa "pridá" k väčšine ...
01. február 2018

cestár

Chcem poďakovať Michalovi T, takže vážení, už nie je čo riešiť.
02. február 2018

cestár

Vážení, pozrel som si štatistiky ktoré hovoria za všetko. Magistrát z celkového počtu podnetov 4 778 má vyriešených 1 9781, čo je 41,25% a nevyriešených 2 807, čo je 58,85%. Takže takto "aktívne" pracuje "nezávislý" primátor pán Nesrovnal so svojou skupinkou. Ani jedna mestská časť nie je v takejto situácii červených čísel. A čo sluboval pán primátor pred volbami? Toto je ukážkou absolútnej arogancie moci a nezáujmu o veci verejné a hlavne nezáujmu o riešenie problémov občanov Bratislavy, ktorých zdiera daňami a poplatkami.
02. február 2018

zita

Zaujimalo by ma, kto kosi travnik...btw to nevadi tomu vodicovi, aku spust za sebou zanechal?? Vyzera to ozaj strasne...po obidvoch stranach cesty...Lenze ako prinutit vodicov, aby parkovali civilizovane?? Ako?
03. február 2018

Jardo Mladší

otázka je čo robí POLÍCIA.Kde sú keď ich NIKDE niet.Len sa vyvážajú v autach....
05. február 2018

cestár

Jardo Mladší, posilujú na kolobežkách
14. február 2018

Stefan

HANBA, že Magistrat ani volu nieco k tomu napísať nemá. Toto sme si zvolili? Z tých jeho sľubov velke .... sa nakoniec splní. A ja naivný som si myslel, že kúpele Grosling aspoň bude vedieť naštartovať, ale ani čiarku pre ne nespravil. A ta čiarka chýba pri 70% sľuboch.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania