Z blata do kaluže?

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Daniel Dudinský 11. júla 2013

Na zastávke MHD na Nám. Franza Liszta v smere do centra je ostrovček, v ktorom kedysi asi rástol strom. Dnes sa tam po daždi drží voda, čo spôsobuje problém, ak vám MHD zastaví tak, že sú tam dvere.

13. júl 2013

Karol Surowski

nečudoval by som sa keby tam zastavovali s pocitom neskutočného šťastia :))
15. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý preveril inšpektor verejného poriadku. Námestie F. Liszta je v správe Magistrátu hlavného mesta, ktorý sa ako správca stará o čistotu, poriadok, ako aj o zeleň. Mestská časť pravidelne písomne vyzýva magistrát, aby si riadne plnil svoje povinnosti a zabezpečoval na tomto území poriadok. Staré Mesto opätovne vyzve vedenie hlavného mesta, aby zabezpečilo poriadok na svojich pozemkoch pred hlavnou železničnou stanicou.

S pozdravom,


Tomáš HALÁN
hovorca


Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Tel.: +421 2 5924 6245
Fax.: +421 2 5292 0003
Mobil: +421 902 051 743
e-mail: hovorca@staremesto.sk

www.staremesto.sk
www.facebook.com/staremesto.sk

15. júl 2013

miro

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania