Diviaky na Zelenohorskej ulici a ulici Zidiny v Lamači

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený

Zaslal: Andrej Kralovič, 08. marca 2018

V lokalite na Zelenohorkskej ulici a ulici Zidiny v Lamači sa voľne pohybuje väčšie množstvo diviakov a to aj za bieleho dňa a spôsobujú škody na majetku (najmä deštrukciu plotov). Uvedené sa deje opakovane už dlhšiu dobu. Tento problém sa dotýka všetkých obyvateľov v okolí a z hľadiska bezpečnosti prosíme o urýchlené vyriešenie problému, aby nedošlo k ujme na zdraví.

13. marec 2018

Tomasko

Ja som vsera isiel po lese a videl som tam CLOVEKA . A nielen jedneho. Tie mensie osoby behali po lese a vykrikovali. Ty vyssi boli pri ohnisku a zabavali sa. Ako diviak ziadam o urgentne riesenie.
Teraz vazne. Cece. sak byvate pri lese. Keby ste byvali v centre mesta asi by som sa im cudoval ale tu tento tvor bol uz davno. Kupte si psa

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.