Neporiadok pri bráne

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Michal Szalay, 12. marca 2018

Neporiadok pred vchodom do bytového domu na Ševčenkovej 8.

13. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Neporiadok bol odstránený.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.