Ružinov takto zvelaďuje zeleň

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Peter Packa 13. marca 2018

Je hanbou, ze samosprava v ramci "upratovania" zelene po zimnej sezone nie je schopna umiestnit kontajner na stare dreviny bez toho aby pani na Avii nerozryli jedinu zelenu plochu v okoli. Naozaj tam nie je jeden "manazer" ktori by tychto expertov usmernil?

05. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

Odbor životného prostredia MČ Bratislava-Ružinov požiadal o vyjadrenie dodávateľa prác.
Pri údržbe zelene sa z objektívnych dôvodov nedá úplne zabrániť jazde motorových vozidiel, dodávateľ však zabezpečí väčšiu osvetu medzi vlastnými pracovníkmi zameranú na ochranu zelene pri jej úržbe a zároveň vzniknuté koľaje zasype zeminou a dosadí trávu.

S pozdravom

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania