Legalizované ničenie pneumatík na Karadžičovej?

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Zaslal: Anonymný užívateľ, 05. apríla 2018

Nechápem, prečo sú tam už druhý mesiac tieto platne? A hlavne, ani jedna nemá upravené nájazdy obrúsením a ich ostré hrany ničia pneumatiky!!!!

06. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Nerozumiem, prečo dopravná polícia, ktorá tadiaľ prejde aj 100-krát za deň, tento stav nerieši u správcu komunikácie - v tomto prípade magistrátu!?
09. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený zodpovednému vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
09. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Cesta je už vyasfaltovaná a "rezače" pneumatík odstránené. A tak je tento podnet v podstate vyriešený.
11. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
rozkopávku na vozovke realizovalo Twin city, vozovku dočasne prekryli oceľovou platňou, hneď ako sme sa dozvedeli že platňa je posunutá, kontaktovali sme stavebníka a problém napravil, dnes už je rozkopávka ukončená.

Pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Oddelenie vzťahov s verejnosťou, Hlavné mesto SR Bratislava, hlavne robte kontroly na komunikáciách vo vašej správe, kde sú rozkopávky a zakážte realizátorom používať takýto "ostrý" druh oceľových platní. ;-)
16. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Tento podnet má nevyriešené pokračovanie. Platne s ostrými hranami presunuli tesne pred križovatku.
Tieto ostré platne nielenže poškodzujú pneumatiky a podvozok auta, ale kvôli ich nebezpečnému profilu autá spomaľujú a cez križovatku prejde o polovicu menej vozidiel! Zároveň sa tak zväčšuje aj znečisťovanie ovzdušia!
P.S. Žiadam tento podnet opätovne zaslať na magistrát.
16. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Tento podnet má nevyriešené pokračovanie. Platne s ostrými hranami presunuli tesne pred križovatku.
Tieto ostré platne nielenže poškodzujú pneumatiky a podvozok auta, ale kvôli ich nebezpečnému profilu autá spomaľujú a cez križovatku prejde o polovicu menej vozidiel! Zároveň sa tak zväčšuje aj znečisťovanie ovzdušia!
P.S. Žiadam tento podnet opätovne zaslať na magistrát.
17. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Dnes dokonca aj Jeep Wrangler Sahara Edition dupol na brzdy a prešiel tie platne krokom!
Veď tie rezače pneumatík na ostrej hrane iba natreli oranžovou farbou a bolo hotovo.
Žiadam, aby bol tento podnet zaradený medzi nevyriešené. Ďakujem aj v mene ostatných vodičov.
18. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o Vašom podnete sme informovali vecnú útvar Hlavného mesta SR Bratislava s požiadavkou na kontaktovanie realizátora stavby a jeho následné upozornenie na Váš podnet.

Ďakujeme za trpezlivosť a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Oddelenie vzťahov s verejnosťou, Hlavné mesto SR Bratislava, nestačí niekoho kontaktovať, treba to ísť aj fyzicky skontrolovať!
25. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Je to škandál, keď súkromný investor poškodzuje vozidlá a obmedzuje plynulosť premávky!
A magistrát sa iba prizerá!?
Foto je z dnešného dňa.
01. máj 2018

Anonymný užívateľ

Na križovatke žiadna činnosť a tri deštruktívne platne stále na ceste!!!
30. máj 2018

Anonymný užívateľ

Platne sú už odstránené a problém je teda vyriešený.
Chcem však apelovať na príslušné oddelenia, aby sa na cesty používali len také kovové platne, ktoré majú zbrúsené hrany a nebudú poškodzovať pneumatiky, nápravnice a silentbloky ramien. Zároveň sa tým zvýši aj plynulosť premávky. :-)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.