Mlynské Nivy-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Výkop na cykloceste nespĺňa podmienky na dočasné značenie, mám podozrenie, že došlo k nedodržaniu projektu dopravného značenia a teda dôvod na začatie správneho konania.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. júl 2019

Xxx

Ziadne dopravne oznacenie na nivach nesplna podmienky sa cudujem ze sa tam este nik nezabil....
29. júl 2019

Roman Mihalik

Konkrétne tento úsek je už druhý krát na tom istom mieste rozkopaný behom pol roka. Cyklocestu uviedli do prevádzky niekedy v októbri 2018... Zaplátali to tak, že tam vznikol hrb a použili hrubší typ asfaltu. Som zvedavý, ako to zaplárajú teraz.
07. august 2019

Roman Mihalik

Bez zmeny! Magistrát, kde je problém?
09. august 2019

Roman Mihalik

Stále rovnako
04. september 2019

Roman Mihalik

Ešte koľko mesiacov bude rozkopávka? Ako riešite priestupok? Aká sankcia za nedodržanie noriem bola udelená?
12. september 2019

Roman Mihalik

Poprosím preposlať na magistrát, stále bez zmeny. Magistrát asi rozhýbe podnet na prokuratúru za nečinnosť.
17. september 2019

Roman Mihalik

Bez zmeny
18. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
daná komunikácia patrí developérovi Twin City a.s. Mesto ho dňa 8.8.2019 na závady upozornilo a vyzvalo na odstránenie všetkých Vami menovaných závad a o písomnom informovaní po ich odstránení. Za Váš podnet ďakujeme aj vďaka nemu môže byť verejný priestor kvalitnejší a môžeme od developéra vyžadovať dostatočnú kvalitu, ktorá veríme aj vydrží dlhšie.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. október 2019

Roman Mihalik

Nehnevajte sa, ale výkop tam je stále, už pár mesiacov neoznačený v zmysle TP069. Dlhodobo sa tam nepracuje. Do kedy ste dali lehotu na odstránenie závad?
15. október 2019

Roman Mihalik

Stále rovnako, na výkope sa nič neudialo
06. november 2019

Roman Mihalik

Žiadna zmena
11. november 2019

Roman Mihalik

Keďže je závislá značka označujúca cyklochodnik otočená o 90°, chodci tam vstupujú. Žiadam o otočenie značky do správneho smeru.
22. november 2019

Roman Mihalik

Bez zmeny
29. november 2019

Michal

Dobry den,
cyklotrasa je navyse v 1 smere neprejazdna kvoli napadanemu listiu. Bolo by prosim mozne vykonat udrzbu na cyklotrase? Je to celkom nebezpecne...

Dakujem.
08. január 2020

Roman Mihalik

Stále tam je výkop a tiež otočená zvislá značka. Akú lehotu ste určili na odstránenie výkopu? Prečo stále nie je výkop označený v zmysle noriem a hlavne prečo tam výkop stále je keď sa na ňom mesiace nič nerobí? Prosím admina o preposlanie magistrátu. Ďakujem
20. február 2020

Roman Mihalik

Prečo ani po tom ako mesto vyzvalo developera dňa 8.8.2019 nie je stále výkop dokončený?

Tiež chýba vodorovné značenie na úseku kde bola rozkopávka - žiadny pruhy, nič... Saigon pokračuje.
20. február 2020

Roman Mihalik

Kvôli lešeniu, kde nie je zabezpečená obchádzka, ľudia používajú cyklocestu, prípadne chodia po tráve.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania