Znečistená cesta, Údernícka ulica

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Veronika 10. apríla 2018

Velmi znecistena Udernicka ulica (hruba vrstva prachu a spiny) v mieste, kde na ceste parkuju auta.

11. apríl 2018

Odpoveď samosprávy


Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podľa informácií vecného útvaru Magistrátu hl.mesta SR Bratislava, nejde o komunikáciu v správe hlavného mesta. Podľa lokalizácie, fotografií a vychádzajúc z mapy by mohlo ísť o komunikáciu, ktorej správcom bude vlastník obytného domu.

Ďakujeme za pochopenie a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
14. apríl 2018

Veronika

Dobrý deň,

vlastník, ktorého obytného domu je správcom komunikácie? Jedná sa o parcelu číslo 3703.

Ďakujem
17. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

skúste sa obrátiť na správcu najbližšieho bytového domu, resp. pozrieť na katasterportal.sk (je potrebné uviesť presné číslo parcely)

Pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
17. apríl 2018

Veronika

Dobrý deň.

V komentari vyššie som uviedla presne čislo parcely, ide o cestu a chodnik s parcelou 3703. Jedna sa hlavne o úsek cesty susediaci s parcelou 3694/179. Chodník a cesta podla udajov z katastra vlastni Hlavné mesto SR Bratislava, no kriky vedla chodnika su uz na inom pozemku, a to parcele 3694/179.
Ide hlavne o vycistenie cesty na ktorej parkuju auta.

Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania