Vrak pri zastávke MHD Čunovské jazerá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Čunovo

Neriešený
meno
Lucia Schusterová 09. mája 2018

Uz viac ako 4 mesiace je v krikoch vrak, nachadza sa na konci Rusoviec.

19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
24. júl 2018

Peter K.

Ten vrak je tam stále. Pekná vizitka starostu BA V...
01. september 2018

Jozef

Úradníci toto nie sú schopní vyriešiť???

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.