Chátrajúce vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 25. apríla 2010

Chcem upozorniť na chátrajúci nepojazdný Mercedes, ktorý zaberá parkovacie miesto pred domom na Gessayovej 11/13. Vozidlo sa už niekoľko rokov nepohlo z miesta a obyvatelia priľahlých domov nemajú kde parkovať svoje vozidlá.

15. december 2016

Ružinov - Prievoz

auto tam nieje vyriešené
24. december 2016

Edita Višvaderova

Auto tam nieje vyriesene
25. február 2017

Edita Višvaderova

Auto bolo davno odstranene vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania