Chýbajúce prechody pred nemocnicou

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Jan Bakos 27. júla 2018

Po rekonštrukcii výjazdu z nemocnice na Ružinovskú neboli namaľované prechod pre chodcov a cyklistov (V6 + V7)
Žiadam o ich urýchlené doplnenie.

Tiež žiadam o doplnenie zvislých značiek (IP6 a IP7) pred prechodmi - od Nemocnice a od Ružinovskej.

A v neposlednom rade žiadam o označenie oboch pokračovaní prechodu (chodník do centra aj k priechodu cez Ružinovskú) značkou C12 (cyklisti a chodci), rovnako ako je to pri Rossume.

30. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
27. august 2018

Barbora

Pripajam sa k podnetu. Po dlhom case tam konecne ten prechod pre chodcov namalovali. Bol tam mozno dva roky, kym sme o neho opat prisli pri rekonstrukcii.
Nie je mi jasne, ako zadavatel/objednavatel diela (rekonstrukcie) moze tuto zakazku prevziat ako hotovu bez toho, aby vsetky nalezitosti boli funkcne podla povodneho stavu.
25. september 2018

Jan Bakos

Pripomenul som sa magistrátu infožiadosťou.
26. september 2018

Barbora

Ocividne to pripomenutie malo uplne opacny efekt. Sklamana som, ze to takto dopadlo.
26. september 2018

Odkaz pre starostu

re:Barbora
Dobrý deň,
keďže užívateľ Jan Bakos upozornil na to,že podnet nebol ešte vyriešený, bol zmenený status podnetu na neriešený administrátorom portálu Odkazprestarostu.sk a opätovne zaslaný magistrátu na riešenie.

S pozdravom
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu
03. október 2018

Jan Bakos

Magistrát si na odpoveď na infožiadosť vyžiadal zákonom dovolených dodatočných 8 pracovných dní. S napätím čakám na finálnu odpoveď. ;)
15. október 2018

Jan Bakos

Prišla odpoveď od magistrátu. Škoda rečí.
16. október 2018

Netro

da fuk? kvôli tomu, že cez daný úsek chodí 1% sanitiek z celkového počtu vozidiel tak niekto navrhne zrušiť priechod pre chodcov?? to je čo za ochranu chodcov??
05. január 2019

Barbora

Ak je problem casty prejazd sanitiek, tak by priechody nemohli byt ani o kusok vedla na ruzinovskej ulici pri zastavke MHD Nemocnica Ruzinov. Vsetky sanitky, ktore vychadzaju z nemocnice musia ist doprava a tam je hned mnou spominany priechod.
Situacia na ktoru podnet poukazuje je v aktualnom stave (a teda bez priechodu pre chodcov) omnoho nebezpecnejsia ako ked by tam ten priechod bol a chodci by dali sanitkam prednost.
Zo zimneho stadionu Dzurilu sa pesi neda dostat do ruzinova. Ak clovek chce dodrzat pravidla a ist po priechode tak sa musi jedine vratit az k Slovanetu a tam prejst na druhu stranu a vratit sa k jazeru a nasledne prejst na druhu stranu kvoli 10 metrom prechodu. Je to chore.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.