Vrak na parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Vrak na parkovisku Haburska (Dedo) cca rok

08. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

dakujeme za podnet. Ma prosim auto prepadnutu SKT? Ma prednu SPZ?

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
08. august 2018

PeTeR

Nema prednu SPZ Ma prepadnutu STK (2016)
20. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po preskúmani majetkovo-právnych vzťahov konštatujeme, že dané parkovisko NIE JE zverené do správy Mestskej časti - Ružinov.

Podnet postupujeme Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
21. august 2018

Peter

to je super... toto je presny navod pre tych, kam odlozit svoje nepotrebne auta / vrak.

Druhy podnet na tom istom parkovisku som zadaval cca 3 roky do zadu auto Daewoo Nexia tam stale je..
Vela stastia s vybavovanim.

Ak sa to bude posuvat na magistrat, mozte pripomenut aj spominane Daewoo?
Dakujem,
Peter
21. august 2018

Lukáš Bartošovič

este by som doplnil, ze vozidlo je havarovane (ma rozmlateny predok)
22. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bude pri obhliadke vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
22. august 2018

Peter

a to daewoo hned vedla?
cize to sa risit nebude? to tam stoji uz tri roky...
cize problem je, ze to ma nejake neplatne SPZ? ked ich mat nebude, tak sa veci pohnu?
24. august 2018

Odkaz pre starostu

re: Peter
Dobrý deň,
iné vozidlo prosím nahláste cez samostatný podnet.

S pozdravom
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu
24. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na motorové vozidlá bola dňa 23.08.2018 vylepená výzva na odstránenie vozidiel v lehote 60 dní.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. august 2018

Peter

ved je to nahlasene uz 3 roky!!!
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/15605/odstaveny-vrak-daewoo-nexia

tento podnet vyriseny hned a ten druhy sa "vlecie:" uz tri roky...
09. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Vozidlá Dacia a Daewoo boli dňa 07.02.2019 odstránené oprávnenou spoločnosťou.

Ďakujeme za spoluprácu a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. február 2019

PeTeR

Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania