Odstavený vrak bez EČV

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 20. augusta 2018

Dobrý deň,
Na Hraničnej ulici pri reštaurácií san garden sa nachádza čierny renault bez špz. Prosím o vylepenie výzvy a následné odstránenie.
Ďakujem

23. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

ma dane auto neplatnu STK/EK? prosim o fotodokumentaciu.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
23. august 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň MÚ, prosím zmente zodpovednosť na magistrát a prepošlite im to kedže Hraničná ul. patrí do ich kompetencií a rieši už rovnaký podnet na danom mieste.
Ďakujem
24. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, motorové vozidlo sa dňa 23.08.2018 pri obhliadke nenachádzalo na mieste.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. august 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Potvrdzujem, že vozidlo bez EČV sa na mieste nenáchádza.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania