Odpadky od Billy až po bránu staveniska Pressburg tower

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Marian Paul 07. septembra 2018

Skvelá práca stavebnej firmy ktorá stavia Pressburg tower pod starým Orange na Mlynských Nivách.
Odpadky sa tiahnu od Billa až po bránu ich pracoviska.

08. september 2018

Jerome

Ružinovký úrad - podľa príspevkov v Odkaze - zdá sa, ze nejaký prispatý...to fakt vidia len občania?
20. september 2018

jass

Zas jeden z úžasne mestotvorných názvov do zbierky, ktorý mi z úst nevylezie, že "Pressburg tower", no to iste budem nejakému okoloidúcemu vysvetľovať cestu že napr: choďte od City tower k Double tree, miniete Inner city residence, vyhnite sa lokalite Eleven housing, potom pri New gardens II naberte smer na Grand house a Harbour city a odtiaľ si zvoľte konečný cieľ cesty do Nuppu, Pari či Pressburg tower... a to som z rukáva vytiahol asi len desatinu takýchto slovných (neraz i tvarových) hnusotvarov roztrúsených po našom meste. Odmietam si ich čo i len pamätať, kde sa pod takýmito názvami nachádzajú.
25. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetná zeleň je v správe Magistrátu hlavného mesta, z tohto dôvodu MČ-Ružinov nemôže vykonať údržbovú činnosť na nezverených pozemkoch. Podnet postupujeme Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
28. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania