Mlynské Nivy-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Pozorovatel 15. mája 2019

Na Mlynskych nivach pri Apollo BC II sa nachadza na parkovisku vyschnuty strom, odlomene konare ohrozuju ludi aj auta.

16. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. júl 2019

Pozorovatel

@admin
strom nie je stale nie je zrezany
19. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
26. júl 2019

Pozorovatel

@admin
Konare z vyschnuteho stromu sa zacinaju lamat a ohrozuju ludi aj zaparkovane auta.
Prosim opatovne zaslat samosprave.
19. august 2019

Pozorovatel

Odlomene konare stale ohrozuju ludi a auta.
Proprosim opatovne zaslat samosprave.
21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za dlhé riešenie situácie. Opätovne sme kontaktovali príslušné oddelenie. Veríme, že v dohľadnej dobe vám poskytneme stanovisko k riešeniu situácie.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. september 2019

Pozorovatel

@admin

v utorok 3.9. strom dookola opaskovali.
v stredu 4.9. rano prisla firma s plosinou

Na fotke vidno vysledok, odstranene su iba odlomene konare, ktore boli zakliesnene v korune.

Suchy strom, z ktoreho sa budu odlamovat konare nadalej OHROZUJE ludi aj majetok.
11. september 2019

Pozorovatel

@admin

Dalsi odlomeny konar z tohto vyschnuteho stromu, ohrozil dodavku.
Prosim zaslat samosprave, aby konecne vyriesila tento problem !

Dakujem
17. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
27. september 2019

Pozorovatel

admin OPS
stale bez riesenia...
01. október 2019

Pozorovatel

admin OPS

Po nestasti v Nitre, kedy odlomeny konar zabil mladeho 14 rocneho cloveka, prosim o urgentne riesenie.
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet opätovne dáme prešetriť na Oddelenie životného prostredia,

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania