Vrak - Miletičova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
fowner 30. septembra 2018

Vo vnútrobloku na Miletičovej 29 je dlhodobo odstavená biela Škoda Felícia bez platnej STK.

01. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

komunikácia na ktorej sa predmetný automobil nachádza nebola Magistrátom hl. m. SR zverená MČ-Ružinov do správy.
Podnet postupujeme Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava do pozornosti na posúdenie/vybavenie.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
22. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 19.11.2018 vylepená výzva na odstránenie vozidla.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. november 2018

Lukáš Bartošovič

Zanedbaná a hrdzavá Felicia, Miletičova 29

Tesne pri vchode do objektu s adresou Miletičova 29 sa doslova rozkladá stará hrdzavá zanedbaná biela Škoda Felicia, BA-494CJ, r.v 1998, VIN TMBEGF614W7761375. Vozidlo má inštalované obe platné tabuľky EČV, ale má tiež prepadnuté kontroly EK (SKHi 708 020, do 19.03.2017), TK (SKGi 773 283, do 22.07.2016). Akýmsi zázrakom mu stále platí zmluva PZP (Union, 0071446250, od 15.08.2013). Felicia je na mnohých miestach hrdzavá a pneumatiky by bolo potrebné trochu dohustiť. Z auta zatiaľ nevyteká olej ani palivo. Prečká táto Škodovka zimu? Mimochodom, pozemok spravuje Magistrát hlavného mesta https://tinyurl.com/yau3l9hy
12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci Vás informujeme, že dňa 11.2.2019 bola zaslaná žiadosť na odstránenie vozidla.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
06. marec 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, vyborne a kedy to priblizne bude?
ked som dnes isiel odfotit tuto hrdzavu Feliciu, pristavil sa pri mne starsi pan, ze vraj je majitel vozidla jeho brat a o vrak nema zaujem - akurat ho interesovalo, kolko bude "kostovat" odtah a nasledne zosrotovanie
17. júl 2019

Lukáš Bartošovič

vozidlo stale pritomne
18. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. júl 2019

Michaela Biharyova

Už som písala aj na Magistrát, nie je možné aby jedno auto čakalo na odťah pol roka a iné s neskorším termínom už boli dávno odtiahnuté.
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. august 2019

Michaela Biharyova

Vozidlo sa tam uz nenachadza
11. september 2019

Erik Kevin Meszaros

Auto sme po dohode s majitelom zrecyklovali

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania