Odpadky na verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
ocko 03. októbra 2018

Neporiafok .odpatky pri kontajnery za.bankou na Rovniankovej ul. v Petrzalke

05. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem, vyzveme príslušného vlastníka nehnuteľnosti, aby odpad v stanovenom termíne odstránil v súlade so VZN 2/2014 o dodržiavaní čistoty a poriadku na území mestskej časti Bratislava-Petržalka.

Mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania